Jedną z jesiennych atrakcji organizowaną w naszym Przedszkolu przy współpracy z  Radą Rodziców, stały się wyjazdy na wykopki. W słoneczny piątek wszystkie przedszkolaki zaopatrzone w kalosze, wiaderka lub koszyki wyruszyły na pole do Zawad, do Państwa Anny i Mariana Michałowskich. Na miejscu dzieci miały okazję zaobserwować  traktory, przyczepy oraz wyskakujące spod maszyny ziemniaki. Największą jednak atrakcją było  zbieranie ziemniaków. Dzieci prześcigały się w szybkim napełnianiu swoich wiaderek,  a potem skrzynek. Brudne rączki naszych przedszkolaków, ale uśmiechnięte i wesołe buzie były najlepszym dowodem na to, że  nie  była to tylko praca,  ale też świetna zabawa. Po ciężkiej pracy  czekała na nas smaczna niespodzianka przygotowana przez Radę Rodziców oraz panią  Anię  –   parowane ziemniaki, ciepła herbata oraz ciasteczka. Po takim wysiłku na polu, apetyt wszystkim dopisywał. Na zakończenie,  przed przyjazdem do Przedszkola, mogliśmy jeszcze wesoło pobawić się na placu zabaw. Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców oraz Państwu Michałowskim za tak wesoły dzień i  przygotowanie tak wielu atrakcji.