W poniedziałkowy ranek naszą grupę odwiedził tata Mateusza, Pan Marek Modlisz. Przyszedł do nas, a właściwie do CHŁOPAKÓW z okazji ich święta. Pan Marek przyniósł skrzynki pełne narzędzi i zaprosił naszych kolegów do świetnych zabaw. Chłopcy pokazali nam swoje umiejętności z wykorzystaniem wkrętarki, młotka i innych narzędzi. Nasi koledzy ,,popisywali” się trochę przed nami i pokazali nam, jak się wiąże krawaty i rozmawia na ,,bajkowe” tematy. Chłopcy mogli spisać się jeszcze podając nam do stołu podczas naszego ,,zjazdu grupowego”. Nasi koledzy spisali się na MEDAL! Z okazji ich święta oczywiście życzymy im wszystkiego najlepszego, wręczyłyśmy im też małe i słodkie upominki. Dobrze, że pan Marek pamiętał o naszych kolegach, dziękujemy serdecznie za to!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d142524229kP510881765o2l1/dzie-chopaka-w-grupie-zajczkw