Pod takim tytułem odbyło się ostatnie muzyczne przedstawienie, które opowiadało historię paryskiej modelki. Modelka, szukając odpowiedniego stroju na bal karnawałowy udała się do butiku, w którym starszy pan odkrył …czarodziejski kapelusz. Niespodziewanie z kapelusza wyszedł Dżinn, który pomógł rozwiązać modelce wszystkie problemy związane z przygotowaniem do balu. Z wielką łatwością wyczarował monety i banknoty. Potrafił też wyczarować biżuterię oraz tancerza. Wykonując różne zabawne triki i ćwiczenia wspólnie ze swoimi pomocnikami – przedszkolakami Dżinn wyczarował również piękną kreację na bal karnawałowy. Niezwykli goście swoimi zabawami bardzo zadziwili nasze dzieci przedszkolne, które z podziwem i z zachwytem obserwowały magiczne sztuczki.

W rolę paryskiej modelki wcieliła się pani Ewa Mikrowska, a pan Łukasz Szydlik pełnił rolę magika.