Mama Nikolasa oraz mama Adasia przygotowały dla nas świetne gry planszowe. No…nie tylko wykonały je własnoręcznie, ale jeszcze wspólnie z nami pobawiły się w przedszkolu. Pani Kinga przygotowała grę z zestawem przeróżnych zadań i ćwiczeń ruchowych oraz zagadek na naprawdę wiele tematów. Natomiast pani Kasia wykonała dla nas grę z wesołymi duszkami i pająkami. Bawiąc się wspólnie musieliśmy zbierać nagrody – cukierki, dzielić wyrazy na sylaby, wyszukiwać odpowiednie wyrazy. Zabawy w ,,kolorowych” drużynach były dla nas wielką motywacją do wspólnego działania oraz do rywalizacji. Wszyscy bawiliśmy się świetnie podczas wspólnych gier planszowych, dziękujemy mamie Adasia oraz mamie Nikolasa za wspólnie spędzony z nami czas. Wiemy też, że inne mamy wkrótce wybierają się do nas z następnymi grami, czekamy więc z niecierpliwością!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d148593355kP530550939o2l1/zajczkowe–gry–planszowe