Jestem muzykantem konszabelantem, my muzykanci konszabelanci.

Ja umiem grać ! My umiemy grać!

Przez ostatnie dwa tygodnie w naszej grupie było bardzo głośno, a to za sprawą realizowanego projektu edukacyjnego „W świecie muzyki”. Poznaliśmy różne instrumenty: klawiszowe, perkusyjne, strunowe i dęte. Stworzyliśmy Centrum Badawcze, gdzie każdego dnia mogliśmy poznać brzmienie zgromadzonych instrumentów. Sami tworzyliśmy orkiestrę, poznaliśmy różne wartości nut, klucz wiolinowy i pięciolinię. Poznaliśmy najwybitniejszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina. Odwiedziło nas mnóstwo zdolnych i sympatycznych ekspertów: pan Lech Faron, Zespół KKM, pani Luiza Bogacz, pani Anna Lubońska. Bardzo wszystkim dziękujemy za przekazaną wiedzę i poświęcony nam czas. Bawiliśmy się w piosenkarzy, prezentowaliśmy swoje umiejętności na instrumentach, sami tworzyliśmy instrumenty.  Na koniec, na przygotowany występ, zaprosiliśmy publiczność – grupę Kotków. To były kolejne wesołe, pracowite, pełne wiedzy i umiejętności dni w naszej TYGRYSKOWEJ GRUPIE. 

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d147962857kP537772652o1l1/projekt-muzyka