W piątek, 24 listopada dzieci z grupy Tygrysków i Zajączków spotkały się już kolejny raz z mieszkańcami Skrzetusza. Na zaproszenie przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich – pani Jolanty Furman, przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie artystyczne z okazji Dnia Emeryta. Nasze dzieci zaprosiły również swoich dziadków i babcie, tym bardziej więc z wielkiego serca zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Dziecięce starania docenili wszyscy zgromadzeni na sali goście. Nasi mali artyści otrzymali wielkie oklaski i podziękowania od bardzo zadowolonych widzów. Tygryski i Zajączki oprócz występów artystycznych, przygotowały jeszcze dla każdego starszego gościa kartkę z życzeniami – oczywiście wykonaną własnoręcznie. Podczas degustacji ciast i innych smakołyków towarzyszyła wszystkim muzyka, podczas której wszystkim, a przede wszystkim dzieciom nogi ,,porywały się same do tańca”. Podczas tej uroczystości panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Skrzetuszu zaprezentowały również wystawę ozdób świątecznych – przepięknych, wykonanych własnoręcznie na szydełku – aniołów, gwiazdek, bombek itp. Magia tej uroczystości na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci. Dziękujemy za zaproszenie, cieszymy się, że nasze przedszkolaki mogły ,,ozdobić państwa uroczystość”.