POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST

DOROTKA, ADAŚ I JUSTYSIA WESOŁO BAWMY SIĘ.

W piątek, 24 listopada, Tygryski obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przyniósł swojego ukochanego, mięciutkiego powiernika najskrytszych sekretów. Misie towarzyszyły Tygryskom przez cały dzień. Na początku wspólnie z grupą Kotków, obejrzeliśmy prezentację o historii Pluszowego Misia, a babcia Kamila – pani Teresa, przeczytała nam bajkę o Kubusiu Puchatku. Potem przyszedł czas na wspólne zabawy i konkursy: wyścigi pluszaków, zlizywanie miodku z talerzyka, zabawy ruchowe, matematyczne oraz plastyczne. Na zakończenie przygotowaliśmy wspaniały duży tort i zaśpiewaliśmy po angielsku STO LAT. To wielkie misiowe przyjęcie pozostanie w naszej pamięci na długo.

 

 

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d154281949kP612192938o1l1/dzien-pluszowego-misia