W ostatnim tygodniu w naszej grupie bawiliśmy się w MAŁYCH ARTYSTÓW. Wspólnie wykonaliśmy malarskie dzieło, malując kropkami – czyli techniką, która nazywa się puentylizm. Obejrzeliśmy też prawdziwe obrazy i rzeźby. Z wielką ochotą zabawiliśmy się w rzeźbiarzy, wymodelowaliśmy z masy papierowej różne figurki. Obchodziliśmy też Święto Kredki – wykonaliśmy wielką kredkę, kredkowe układanki, kredkową rodzinkę, różne wydrapywanki. Mama Marcela obdarowała nas z tej okazji puzzlami i kredkami. W ostatnim tygodniu obchodziliśmy też Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji spróbowaliśmy swoich sił w dubblingu oraz w fotografii. Każdy mógł naśladować głos misia lub innego zwierzaczka. Zabawa w modela i w fotografa była po prostu super! Mama Nikolasa, jak zwykle sprawiła nam fajną niespodziankę, za co serdecznie dziękujemy. Być artystą – to bardzo fajna sprawa, na pewno będziemy rozwijać swoje umiejętności.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d155186530kP538255330o2l1/zajczki-maymi-artystami