W naszej grupie Andrzejki to czas wspólnej i świetnej zabawy przy muzyce. Z wielką ochotą zabraliśmy się do przygotowania sali – przygotowaliśmy balony oraz smakołyki. Każdy miał do wykonania ważne zadanie. Wspólna praca popłaca, więc już po chwili mogliśmy świetnie bawić się przy muzyce. Każdy z nas miał inny pomysł na taniec. W przerwach świetnej zabawy tanecznej poznawaliśmy naszą przyszłość. Wybieraliśmy różne serduszka, klucze, gwiazdki, jabłuszka, przy których były niespodzianki dotyczące naszej przyszłości. W chwilach wytchnienia posilaliśmy się smakołykami, którymi obdarowały nas mamy za co serdecznie im dziękujemy. W naszej grupie w czasie Andrzejek było bardzo wesoło, był to czas super zabawy!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d155473093kP513425979o2l1/andrzejki-u-zajczkw