W ostatni dzień listopada w naszej grupie było bardzo wesoło, tajemniczo i słodko, a to za sprawą andrzejkowej zabawy. Przygotowaliśmy wiele rożnych wróżb, które przepowiadały naszą przyszłość i być może spełnią nam nasze marzenia. Laliśmy wosk, ustawialiśmy kapcie, rzucaliśmy pieniążkami do wody, czytaliśmy z gwiazd, wbijaliśmy szpilki w serduszko, chcąc się dowiedzieć imię swojego przyszłego męża lub żony, wyruszyliśmy w podróż do gwiazd.  Wszyscy zostaliśmy królami parkietu – no może dywanu – bo taniec, to jest to, co Tygryski lubią najbardziej (zaraz po brykaniu oczywiście). Gdy przyszedł czas na odpoczynek, zajadaliśmy się słodkościami przy pięknie nakrytym stole, za co dziękujemy rodzicom. To był bardzo wesoły dzień, pełen emocji i wrażeń, a  przede wszystkim super zabawy.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d155971864kP578652062o1l1/andrzejki