Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy ich nadejścia. Co w nich jest takiego magicznego, jakie tradycje są z nimi związane?  Na te i wiele jeszcze innych pytań  poszukiwaliśmy odpowiedzi przez minione dwa tygodnie. Poznaliśmy nazwy wigilijnych potraw, śpiewaliśmy kolędy, wykonaliśmy kartki świąteczne dla osób samotnych, braliśmy udział w konkursie na „Świąteczną choinkę”. Z pomocą rodziców upiekliśmy aż 417 pierniczków, którymi obdarowaliśmy  wszystkich pracowników przedszkola. Dziękujemy mamusiom za pomoc. Na zajęciach z religii nasz proboszcz ks. Ryszard Kałużny wzbogacił naszą wiedzę o narodzeniu Pana Jezusa. Zorganizowane zajęcia nakrywania do świątecznego stołu okazały się dla nas świetną zabawą. Wykonaliśmy wystrzałową niespodziankę, będącą bardzo popularnym zwyczajem w Anglii – crackersy.  Na zakończenie projektu wspólnie z grupą Misiów i Zajączków przygotowaliśmy dla wszystkich przedszkolaków Jasełka. W tym dniu dzieliliśmy się również opłatkiem oraz zjedliśmy wigilijny obiad.  Odwiedził nas też Gwiazdor, który jak co roku obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami.  TYGRYSKI ŻYCZĄ WSZYSTKIM ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚCIA W NOWYM 2018 ROKU.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d160531168kP564694502o1l1/boe-narodzenie