Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają

Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla was mają

 

W piątek 22 grudnia, dzieci z grupy Zajączków, Misiów i Tygrysków przygotowały dla wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. Piękna sceneria oraz śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w iście świąteczny nastrój. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w postacie związane z  narodzinami Pana Jezusa, prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie, Królowie oraz dzieci. Wszyscy we wspaniałych strojach, przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji. Po przedstawieniu, Pani dyrektor podziękowała przedszkolakom oraz paniom za przygotowanie Jasełek oraz złożyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Po przedstawieniu wszystkie grupy odwiedził Gwiazdor, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowaną niespodziankę.