Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas do utrwalania tradycji oraz przebywania w rodzinnym gronie. Przygotowując się do świąt podjęliśmy wiele prac, aby ten czas był dla nas wyjątkowy. Oczywiście z wielkim zapałem zabraliśmy się do ozdobienia naszej choinki, napisaliśmy list do Mikołaja, wykonaliśmy aniołki. Z wielką ochotą zabraliśmy się do pieczenia pierniczków. Pomogły nam babcia Kuby i Babcia Zosi oraz mama Zosi. Naszymi pierniczki delektowaliśmy się podczas zabawy w naszej ,,herbaciarni” – utrwaliliśmy przy okazji angielską tradycję picia herbatki. Zabawa była naprawdę wyśmienita. Przygotowaliśmy również tradycyjne kartki świąteczne z życzeniami i naszymi piernikami dla pracowników naszego przedszkola. Największym jednak wydarzeniem świątecznym były Jasełka, które z wielkim zaangażowaniem przygotowaliśmy z grupą Misiów i Tygrysków. Przed wigilią przedszkolną zaprezentowaliśmy przedstawienie o narodzeniu Jezusa wszystkim pozostałym grupom przedszkolnym. Bardzo staraliśmy się, aby jak najlepiej przeżyć ten wyjątkowy czas. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam wykonać nasze zadania.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d161643232kP525159431o2l1/witeczne–zamieszanie-u-zajczkw