W święto Trzech Króli, przedszkolaki uczestniczyły wraz ze swoimi rodzicami w ORSZAKU. Towarzyszyły Mędrcom, idąc ulicami Ryczywołu, tym samym dzieci utrwaliły staropolską tradycję kolędowania. Obejrzały również krótką inscenizację z udziałem Trzech Króli, która odbyła się na scenie Rynku. W Kościele Parafialnym czekały już Pszczółki i Jeżyki, które powitały Orszak i zaprosiły wszystkich przybyłych do wspólnego kolędowania, podczas którego zaśpiewały kilka kolęd. Rodzice uświetnili uroczystość czytając fragmenty Pisma świętego i wiersze związane z Bożym Narodzeniem.  Na koniec spotkania przy Żłóbku starszaki, czyli Tygryski, Misie i Zajączki zaprezentowały również krótki koncert kolęd i pastorałek oraz zimową piosenkę w języku angielskim. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieciom świątecznych kostiumów oraz wspólne kolędowanie.

Wanda Wolniewicz

Sabina Marcinkowska

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d164674111kP599151098o2l1/koldowanie-