Nasi Dziadkowie i Babcie są wspaniali, kochani i bardzo ważni. Dziadek z Babcią wychowali nam naszych Rodziców i pomagają im nas wychować. Najczęściej to chyba nas rozpieszczają, przebaczają nam nasze wybryki, zawsze mają dla nas czas. Jak my możemy im za to wszystko podziękować? Za ich bezinteresowną miłość, z okazji ich święta, przygotowaliśmy prezenty oraz świąteczne przedstawienie, w którym wspólnie wystąpiły Misie i Tygryski. Wręczając kwiaty wyściskaliśmy ich mocno z całego serca i przytulając się siedzieliśmy na kolanach. W tym wyjątkowym dniu, przypomnieliśmy sobie, jak nas lulali na kolanach, wspólnie śpiewając kolędy. Babcia i Dziadek to nasze dwa Anioły – a my dla nich jesteśmy najukochańszymi Aniołkami. Jak dobrze, że my ICH MAMY – A ONI MAJĄ NAS! Dziękujemy mamom za pomoc w przygotowaniu naszej uroczystości.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d166108132kP570733499o2l1/dzie-babci-i-dziadka

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d165852940kP662803954o2l1/dzie-babci-i-dziadka-