NASZYM KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM

Babciu, Dziadku, cóż Wam dam,
jedno serce tylko mam,
a w tym sercu róży kwiat,
Babciu, Dziadku żyjcie 100 lat!

25 stycznia 2018 r. w naszej grupie została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły swoich najbliższych, aby podziękować im za dobro i wyrazić im swoją miłość. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki i składały życzenia. Występ dzieci wywołał u Babć i Dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Po przedstawieniu dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji poczęstunek. Były to chwile spędzone w wyjątkowej atmosferze- pełne uśmiechu, radości i zadowolenia.
Dziękujemy bardzo za odwiedziny. Bardzo miło było nam Państwa gościć w przedszkolu.