Zima, to ulubiona pora roku Tygrysków. Skoro więc tylko na kilka dni pojawił się śnieg, postanowiliśmy to wykorzystać. Lepienie bałwanów, jazda na sankach, rzuty śnieżkami to zabawy dające ogromną radość i uśmiech a jednocześnie hartujące nasze ciało. Wzbogaciliśmy wiedzę na temat zwierząt polarnych, życia Eskimosów, przeprowadziliśmy zabawy badawcze ze śniegiem, lodem i mąką. Wybraliśmy się na wycieczkę do przedszkolnej kotłowni. Pan Remigiusz opowiedział nam o tym, jak to się dzieje, że zimą w przedszkolu jest ciepło i nie zawsze do ogrzewania domów potrzebny jest węgiel i drzewo. Wykonaliśmy sensoryczne gniotki i zimowy krajobraz. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy zimową poleczkę. To były wesołe, zimowe dni w naszej grupie.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d168015943kP541389553o1l1/zima