„Kochana babciu żyj sto lat, kochany dziadku żyj sto lat
Ciesz się wnukami i kochaj świat!!!”
          Takie słowa wyśpiewały Pszczółki na uroczystości grupowej z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 31 stycznia br. w ryczywolskim Domu Kultury. Wnuczęta przygotowały program artystyczny pełen wierszyków z wyznaniami miłości dla babć i dziadków przeplatanych piosenkami śpiewanymi pełną piersią oraz tańcami, a nawet muzykowaniem przy pomocy drewnianych klocków.
          Pszczółki przygotowały również urocze kwiatki ze swoimi zdjęciami oraz sympatyczne laurki w formie serduszek i słoneczek. Impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie gigantyczny wkład pracy rodziców naszych Pszczółek pod przewodnictwem naszej woźnej pani Iwonki Sauermann. Dziękujemy za przygotowanie pysznych ciast, udekorowanie stołów i pomoc podczas uroczystości.
          Tak entuzjastyczna współpraca owocuje udanymi spotkaniami pełnymi zabawy, radości i wzruszeń.