Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet –Mama Maksia z grupy Zajączków postanowiła podzielić się swoją wiedzą na temat odpowiedniego doboru garderoby. W spotkaniu wzięły udział mamy dzieci – Zajączków oraz pracownicy przedszkola. Pani Jolanta Stachowicz na początku zapoznała nas z typami osobowości, ponieważ inaczej ubieramy się gdy jesteśmy typem romantycznym, naturalnym, klasycznym, sportowym czy też ekstrawaganckim. Oczywiście, aby dobrze wyglądać musimy znać również nasz typ sylwetki. Poprzez graficzną prezentację znaków symbolizujących sylwetkę poznałyśmy cztery typy sylwetki. Przed rozpoczęciem analizy kolorystycznej odzieży pani Jola pokazała nam w jaki sposób określamy typ zimny wizerunku lub typ ciepły. Poprzez zabawy kolorowymi chustami mogłyśmy wysłuchać cennych rad dotyczących właściwego doboru barwy garderoby. Chętne panie prezentowały stroje w celu określenia błędów w stylizacji. Pani Stachowicz wskazywała, co należy zmienić, abyśmy prezentowały się korzystniej. Po porcji tak niezwykle cennych rad musimy zapamiętać jedno ważne stwierdzenie ,,Każda KOBIETA może wyglądać jeszcze lepiej”
Spotkanie odbyło się przy kawie i pysznych ciastach, które na tę okazję przygotowała pani Ania Modlisz oraz pan Jacek Furman – dziękujemy serdecznie.
Pani Jolancie Stachowicz dziękuję w imieniu wszystkich uczestników ,,babskiego spotkania” za cenne rady wizerunkowe, a pani Natalii Koch za prezentowanie różnych stylizacji.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d176946235kP668711170o2l1/spotkanie-ze-specjalist-do-spraw-wizerunku