Święto Dnia Kobiet w naszej grupie było wielką okazją do zorganizowania zabawy w zakupy. Każda kobieta lubi dobrze wyglądać – nawet ta mała. Przygotowaliśmy więc angielski sklep PRIMARK, w którym znalazły się super ciuchy po okazyjnej cenie, można było w nim znaleźć ubrania przecenione nawet do 50%! Nasze MAŁE KOBIETKI zanim kupiły za przysłowiowego funta super ciuch miały okazję przymierzyć go w przymierzalni, do której chwilami była duża kolejka. Przed przystąpieniem do zabawy wszystkie dzieci uczestniczyły z wielkim zaangażowaniem w przygotowaniach – ozdabiały firmowe torby na zakupy i wyceniały odzież. Nawet chłopcy wciągnęli się w tę super zabawę i wspólnie dokonywali zakupów lub byli sprzedawcami. Poprzez tę zabawę dzieci utrwaliły sobie wiele angielskich słówek i zwrotów, które być może w przyszłości wykorzystają na prawdziwym shoppingu.
W czasie, gdy dziewczynki opanował ,,zakupowy szał” chłopcy zajęli się przygotowaniem słodkiej niespodzianki oczywiście pod kontrolą dorosłych. Adaś zaprosił swoich rodziców, a zwłaszcza tatę, aby pomógł przygotować babeczki. Dziewczynki nawet nie zauważyły, co się dzieje po drugiej stronie sali. W czasie zakupowej przerwy dziewczynki poszły do kawiarenki, gdzie czekali chłopcy z pysznościami. Super, że Adaś zaprosił swojego tatę i wspólnie z chłopakami przygotował taką niespodziankę! Dziękujemy serdecznie. Ten dzień pełen zakupowych wrażeń na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d177666385kP574601283o2l1/primark—-shopping-u-zajczkw