Dzieci z grupy Misiów, Tygrysków i Zajączków w minioną sobotę oraz w niedzielę miały zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach związanych z otwarciem hali widowiskowo- sportowej w Ryczywole. Przedszkolaki z wielkim zapałem uczestniczyły w przygotowaniach artystycznych. Swoje taneczne umiejętności przedstawiły na dużej scenie podczas uroczystej inauguracji w sobotę 17 marca oraz w przerwie pierwszych rozgrywek sportowych, tym razem już na środku hali. Z wielką radością zaprezentowały taniec z pomponami do utworu Shakiry ,,Try everything” –występ dzieci został przyjęty bardzo pozytywnie i nagrodzony dużymi brawami. Zgodnie z tytułem piosenki nasze dzieci ,,próbują i prezentują wszystko to co potrafią”. Gratulujemy naszym przedszkolakom sukcesów i cieszymy się bardzo, że tak dzielnie spisały się przed dużą publicznością. Rodzicom dzieci serdecznie dziękujemy za pomoc i opiekę.
Małgorzata Haupa, Monika Szczecina, Wanda Wolniewicz

 

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d179489050kP568073874o2l1/taniec-z-pomponami