Okres przed Wielkanocą jest dla nas wspaniałym czasem. Podejmujemy wiele zabaw, dzięki którym utrwalamy różne tradycje świąteczne. Wszystkie nasze zabawy związane były z treściami ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO. Z wielką radością zrobiliśmy sobie sesję fotograficzną z zajączkiem, którego podarowała nam pani Agata Bukowska. Serdecznie dziękujemy. Zajączek Wielkanocny przygotował dla nas wiele niespodzianek. Słodką niespodziankę zostawił nam na naszym parapecie. W koszyczkach, które z wielkim zaangażowaniem poszukiwaliśmy w ogrodzie przedszkolnym również były super niespodzianki. Największym prezentem Zajączka Wielkanocnego było spotkanie z NIM. Z wielką radością witaliśmy się, opowiadaliśmy, każdy chciał podziękować osobiście i pogadać z ZAJACZKIEM, … i poprosić, aby przyszedł jeszcze do domu. Dziękujemy za tak miłe spotkanie i za wszystkie prezenty. Dla wielu z nas przedszkolne spotkanie z ZAJĄCZKIEM było niestety ostatnie….Będziemy GO zawsze mile wspominać!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d181462501kP653033636o2l1/spotkanie-zajczkw-z-zajczkiem-wielkanocnym