Dzisiejszy dzień dla STARSZAKÓW był pełen emocji, ponieważ Misie, Tygryski i Zajączki brały udział w KONKURSIE MATEMATYCZNYM. Dzieci już niebawem ukończą swoją edukację w przedszkolu, więc w pewnym stopniu poprzez zabawę sprawdzono ich umiejętności matematyczne. Konkurencje matematyczne zostały przygotowane w ten sposób, aby każde dziecko mogło w małym zespole reprezentować swoją grupę i zdobyć punkty dla swojej drużyny. Zabawy matematyczne sprawiły dzieciom wiele radości i  potwierdziły duże umiejętności rywalizujących drużyn. Jury w składzie – Monika Szczecina, Małgorzata Haupa i  Wanda Wolniewicz miało duży problem z wyróżnieniem najlepszej drużyny. Po burzliwej dyskusji Jury podjęło decyzję! REMIS! – GRATULUJEMY WSZYSTKIM MISIOM, TYGRYSKOM I ZAJĄCZKOM – BRAWO!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d182751484kP602701406o2l1/konkurs-matematyczny