Już po raz drugi w naszym przedszkolu odbył się konkurs MAM TALET. Wzorem poprzedniego roku, chętne przedszkolaki mogły zaprezentować wszystkim swoje umiejętności w zakresie wokalnym, tanecznym, sportowym oraz gry na instrumencie. Uczestnicy konkursu prezentując swoje umiejętności dla podkreślenia wrażeń artystycznych, dodatkowo wykorzystali stroje lub inne potrzebne rekwizyty. Zmagania uczestników wnikliwie obserwowało jury. Jury w składzie pani dyrektor Elżbiety Matuszak, pani Monika Napierała, Julia Mielke i Krystyna Szewczyk miało trudne zadanie – wybranie zwycięscy. Po burzliwych obradach, jury stwierdziło, że ze względu na wysoki poziom prezentowanych umiejętności – talentów, po prostu nagrodzą wszystkich uczestników równorzędną I nagrodą. Nasze utalentowane dzieci za prezentacje swoich talentów,otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy Jury oraz wszystkim przedszkolakom za zabawę podczas konkursu. Rodzicom, dziękujemy za przygotowanie dzieci do prezentacji umiejętności.

 Radzie Rodziców -serdecznie dziękujemy za ufundowane nagrody.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d184437415kP693522703o2l1/-mam-talent-ii-edycja