W czwartek 19. kwietnia przedszkolaki z terenu naszej Gminy już po raz czwarty spotkały się w naszym Przedszkolu na konkursie recytatorskim, zorganizowanym przez panie: Aldonę Markwitz, Justynę Kozłowską i Sabinę Marcinkowską – nauczycielki Przedszkola Publicznego w Ryczywole.  Tym razem odbył się on pod hasłem „Każdy Przedszkolak wie, jak dbać o zdrowie”. Dzieci występowały w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci 5-6- letnie i dzieci 3-4-letnie, a występy małych artystów oceniało jury w składzie: p. Aldona Janc – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Ryczywole, p. Hanna Nogalska – nauczyciel j. polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ludomach oraz p. Anna Kasperek – przedstawiciel Rady Rodziców przy Przedszkolu Publicznym w Ryczywole.

Dzieci jak zwykle były świetnie przygotowane i każdy występ nagradzano gromkimi brawami.

Laureatami w tym roku zostali:

W kategorii dzieci 5-6-letnich:

I miejsce – Marcel Galiński – Przedszkole Ryczywół

II miejsce – Jakub Jasiński – Przedszkole Ryczywół

III miejsce – Michalina Szepczyńska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ludomach

W kategorii dzieci 3-4-letnich:

I miejsce – Lena Piotr – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ludomach

II miejsce – Zuzanna Szewczak – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ludomach

III miejsce – Zofia Jasińska – Przedszkole Ryczywół

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i książkę, a laureaci zostali nagrodzeni grami.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy Przedszkolu Publicznym w Ryczywole oraz sponsorom za ufundowanie nagród!

O autorze