W środę, 16 maja dzieci z grupy Misiów, Tygrysków i Zajączków spotkały się podczas konkursu na temat zdrowia i bezpieczeństwa. Starsze przedszkolaki bez problemu radziły sobie z wszystkimi zadaniami. Poprzez konkurencje została sprawdzona wiedza dzieci w zakresie zdrowego odżywiania, dbania o swoje bezpieczeństwo oraz  zachowania zasad bezpieczeństwa na ulicy. Dzieci sprawnie układały historyjki obrazkowe, numery alarmowe, segregowały produkty na zdrowe i te które powinniśmy jeść sporadycznie, bez problemu odgadywały zagadki.  Przedszkolaki potwierdziły, że ich wiedza jest na wysokim poziomie i znają fundamenty zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie grupy poradziły sobie doskonale i za zmagania konkursowe otrzymały dyplomy. Gratulujemy Misiom, Tygryskom i Zajączkom!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d193118101kP631662929o2l1/konkurs-o-zdrowiu-i-bezpieczestwie