Ryczywolskie przedszkolaki drugi raz pobiegły w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, organizowanym przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola. W biegu, który odbył się 15 maja udział wzięło 149 dzieci. Każda grupa w kolorowych koszulkach wystartowała na bieżni ryczywolskiego stadionu. Dzieciaki wytrwale obiegały stadion. Niektóre miały siły na 7 okrążeń. Nasz wynik to liczba uczestników pomnożona przez przebiegnięte metry każdego z nich, czyli w tym roku to przeszło 190 000 metrów. Niesamowita siła małych nóg. Serdecznie gratulujemy!!! Uczestnicy otrzymali medale oraz dyplomy dla całych grup przedszkolnych.
          W przedszkolu czekała na nas zdrowa przekąska, a właściwie uczta: kolorowe wiosenne kanapki, bukiety warzyw i owoców, zdrowe zbożowe ciasteczka. Każdy uczestnik biegu znalazł coś dla siebie.
           Imprezę wspierali jak zwykle nieocenieni Rodzice naszych przedszkolaków z każdej grupy oraz panie woźne. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom!
Sabina Marcinkowska i Aldona Markwitz