NA PEWNO TO WIECIE, JESTEŚCIE NAJLEPSZYMI RODZICAMI NA ŚWIECIE !

Bycie rodzicem to wielka odpowiedzialność, ale też ogromne szczęście, dlatego 28 maja Tygryski słowem, piosenką i tańcem chciały wyrazić miłość, wdzięczność za rodzicielską dobroć, cierpliwość i wyrozumiałość.  Z rumieńcami i uśmiechem na twarzach prezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne, taneczne, wywołując  u swoich rodziców wzruszenie  i ogromną dumę. Nasi Goście mieli również okazję zobaczyć specjalne wydanie FAMILIADY, w której walczyły o wygraną dwie drużyny: odlotowe mamusie i przebojowi tatusiowie i którą rozbawiliśmy wszystkich do łez. Pytania dotyczyły przysłów polskich i nie należały do najłatwiejszych. Dzięki nim dowiedzieliśmy się jakie nogi ma kłamstwo, co kłuje w oczy, jaka woda brzegi rwie, czym jest milczenie i kto ma wielkie oczy.  Na zakończenie, podczas słodkiego poczęstunku, obdarowaliśmy wszystkich kwiatami i własnoręcznie wykonanymi upominkami. To było wspaniałe popołudnie. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tej niezapomnianej uroczystości, tym bardziej, że był to już ostatni Dzień Mamy i Taty w Tygryskach.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d196797139kP695849353o1l1/dzie-mamy-i-taty