Święto NASZYCH RODZICÓW, było świetną okazją do wspólnego spotkania. Razem przygotowaliśmy RODZINNY PIKNIK. Nasi rodzice przygotowali wszystko do grillowania, a my przygotowaliśmy koncert z okazji Ich święta. Podczas uroczystości zaprezentowaliśmy piosenki i wiersze, które treścią podkreślały naszą miłość. Przygotowaliśmy również żarcik, w którym przedstawiliśmy humorystycznie przygotowania rodziców do imprezy. ,,Mama” szybko i trochę zdenerwowana wykonywała wszystkie prace, ponieważ czas pędził jak szalony…..a tata? … spokojnie siedział w fotelu i czytał gazetę. Po naszym koncercie, wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas wspólnego grillowania. Wielką frajdą okazały się również zabawy ruchowe z naszymi rodzicami. Szkoda, że to była już nasza ostatnia uroczystość dla naszych Rodziców. Dziękujemy NASZYM RODZICOM za pomoc w przygotowaniu Rodzinnego Pikniku i życzymy Im wszystkiego najlepszego.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d197364646kP643173702o2l1/piknik-z-mam-i-tat