W miniony poniedziałek w przedszkolu została przygotowana uroczystość dla naszych PRZEDSZKOLAKÓW z okazji ICH święta. Na początku dzieci obejrzały inscenizację ,,Lokomotywy” Juliana Tuwima w wykonaniu RODZICÓW, przygotowaną pod kierunkiem Agaty Bukowskiej, Moniki Szczeciny i Wandy Wolniewicz. Rodzice podczas przedstawienia wykazali się świetną grą aktorską i rozbawili naszych Milusińskich. Po Teatrze Rodziców, wszystkie dzieci wzięły udział w Przedszkolnej Spartakiadzie. Wszystkie przedszkolaki z zaangażowaniem brały udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycielki przedszkola. Wiele radości sprawiły dzieciom biegi w kaloszach oraz biegi ,,kelnerskie”, rzucanie do celu, przeciąganie liny oraz skoki w workach itp. Wielką atrakcją dla dzieci były oczywiście zabawy na zamku dmuchanym, na którym bawiły się po prostu wspaniale. Rada Rodziców, jak zwykle zadbała o różnorodne słodkie atrakcje oraz malowanie twarzy. Dzieci podczas uroczystości bawiły się z wielką radością – oczywiście pod czujnym okiem osób dorosłych. W imieniu Dzieci, Pani Dyrektor oraz Grona Pedagogicznego serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola oraz Rodzicom Przedszkolnego Teatru za wielkie zaangażowanie i przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Dziecka.
W Teatrze Przedszkola wystąpili:
Katarzyna Furman, Agnieszka Ostrówka-Komasa, Maria Chytra, Michalina Furtak, Anna Bartkowska, Anna Kasperek, Marlena Szudarek, Natalia Wieczorek, Agata Kaczmarek, Natalia Pachołek, Dorota Ostrowska, Adam Stachowicz, Jacek Furman, Maciej Galiński.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d197162962kP688779682o2l1/lokomotywa—teatr-rodzicw

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d197883313kP669622837o2l1/dzie-dziecka-2018