W środę 6 czerwca, Zajączki i Tygryski wybrały się na wycieczkę do kina w Czarnkowie na film „Futrzaki ruszają na ratunek”. To zabawna opowieść o kocie Maksiu i bobrze Bobo, którzy w obliczu nieziemskiej katastrofy ruszają na ratunek innym zwierzętom i przekonują się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują. Było ciekawie, dzieci zadowolone – dużo wątków, wiele postaci, no i oczywiście obowiązkowy zestaw kinomana – popcorn i napój. Po zakończonym seansie przedszkolaki miały okazję zobaczyć serce kina. Pan operator opowiedział nam jak działa projektor, pokazał taśmy z filmami oraz wytłumaczył na czym polega jego praca. Uśmiech na twarzach i pełne przejęcia opowieści były dowodem dobrze spędzonego razem czasu.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d197712757kP721994140o1l1/no-title