Nasze Przedszkole dość często stwarzało możliwość kontaktów ze społecznością szkolną. Korzystaliśmy z zaproszeń na przedstawienia teatralne, gościliśmy uczniów w naszym przedszkolu lub chodziliśmy na specjalnie zaplanowane lekcje. Dzisiaj dla Misiów, Tygrysków i Zajączków panie ze szkoły przygotowały bardzo ważne spotkanie. Nasze najstarsze przedszkolaki odwiedziły szkołę, poznały swoje przyszłe sale oraz najważniejsze części budynku szkolnego, w którym już od września będą spędzać dużą część swojego dnia. Nasze przedszkolaki poznały oczywiście swoje przyszłe nowe wychowawczynie. Panie L. Molewska, J. Matuszak oraz G. Rembacz serdecznie powitały swoich przyszłych, nowych uczniów i zrobiły ,,PRZYMIARKĘ KLASOWĄ”. Nasze Misie, Tygryski i Zajączki od 1 września będą po prostu PIERWSZAKAMI. Dziękujemy Paniom za zaproszenie i pomoc w adaptacji naszych dzieci do nowego środowiska edukacyjnego.