Zbliżają się wakacje, dlatego do naszego przedszkola przybył policjant –  pan Piotr Borkowski, który przybliżył i przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku. Przedstawił zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, bezpiecznej jazdy na rowerze i w samochodzie, rozważnego korzystania z kąpielisk oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do zwierząt i nieznajomych osób. Nasze przedszkolaki świetnie odpowiadały na pytania pana policjanta oraz wykazały się znakomitą znajomością numerów alarmowych. Najlepszym sposobem na bezpieczne wakacje – jak podkreślał wielokrotnie policjant – jest zachowanie rozsądku i troska o bezpieczeństwo własne i innych. Na zakończenie pan Piotr życzył wszystkim bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Dziękujemy!