Dzieci z grypy Misiów, Tygrysków i Zajączków w ostatni czwartek podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego pożegnały się również z naszym przedszkolem. Niektóre dzieci przebywały w przedszkolu aż cztery lata, niektóre tylko rok. Dzień pożegnania z przedszkolem był wielką, przedszkolną uroczystością, do której nasze najstarsze przedszkolaki przygotowywały się już od dłuższego czasu. Uroczystość rozpoczęła się wejściem dzieci 6- letnich w rytmie dostojnego poloneza, który oczywiście podkreślał charakter uroczystości. Wszystkie dzieci, ubrane na galowo, w przepięknych wierszach i piosenkach opowiedziały o swoich uczuciach związanych z pożegnaniem naszej placówki oraz podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola i pani dyrektor za opiekę i troskę. Do swoich podziękowań dołączyły również kwiaty. Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała również rodzicom, wręczając kwiaty i podziękowania. Następnie nadszedł czas na wręczenie DYPLOMÓW UKOŃCZENIA PRZEDSZKOLA. Każde dziecko otrzymało dyplom związany graficznie z nazwą swojej grupy. Na zakończenie uroczystości wszystkie grupy wykonały ostatnie, pamiątkowe fotografie.
Po części oficjalnej wszyscy rodzice wraz ze swoimi już ABSOLWENTAMI PRZEDSZKOLA zostali zaproszeni do swoich sal na słodki poczęstunek.
W imieniu Pani Dyrektor oraz całego Personelu Przedszkola życzymy naszym ABSOLWENTOM bezpiecznego, wakacyjnego odpoczynku oraz sukcesów w szkole.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w sprawy naszej placówki.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d202247773kP658159173o2l1/poegnanie-przedszkola