Nadszedł czas rozstania. Razem bawiliśmy się przez trzy lata i już większość z nas musi pożegnać przedszkole, ponieważ od września rozpoczynamy nową przygodę ze szkołą. Do rozstania przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu. Nasza pani zaprowadziła nas do szkoły, abyśmy mogli się troszeczkę zapoznać z tym co nas czeka w przyszłości. W ciągu trzech lat wspólnie pokonywaliśmy różne problemy. Każdy z nas był inny i musiał pracować niekiedy więcej, aby pokonać trudności, które czekały na nas każdego dnia. Na koniec zrobiliśmy sobie sesję z ciężarkami. Podnoszenie sztangi to znak, który symbolizował pokonywanie trudności. Nasza pani powiedziała, że każdemu udało się i jest z nas dumna. Wraz z rodzicami, przygotowaliśmy piękny list na pożegnanie naszej pani. Słowa listu były bardzo wzruszające. Mamy nadzieję, że zostawiamy po sobie miłe wspomnienia. Pani Wanda życzyła nam wielu sukcesów w szkole i powiedziała nam, żebyśmy byli szczęśliwi wykonując różne zawody. Dziękujemy za czas spędzony w przedszkolu.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d202720993kP713721385o2l1/poegnanie-zajczkw-z-przedszkolem