Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To stwierdzenie bardzo ostatnio wpisało się do naszej tygryskowej  grupy. Jeszcze nie tak dawno był wrzesień 2014 rok, gdy pełni obaw, z niepewnością przekraczaliście próg sali 25.  Wspólne 4 lata minęły tak bardzo szybko. Było wiele ciekawych wycieczek, zabawy, nauki, mnóstwo wspaniałych chwil, a nasza grupa stała się dla Was drugim domem. Dziękuję Wam Tygryski za uśmiech, żarty, radość, entuzjazm i spontaniczność. Gratuluję rodzicom tak wspaniałych dzieci. Dziękuję za owocną współpracę, za zaangażowanie w życie przedszkola, naszej grupy, za dobre słowo i wszelkie wsparcie. Dzień pożegnania był bardzo wzruszający. Dziękuję za piękne karteczki, liściki, rysunki, całusy, kwiaty i uściski. Dziękujemy rodzicom za przepyszny tygryskowy tort, a pani Mirce za upominki.  Mam nadzieję, że albumy, które  otrzymaliście będą Wam często przypominać czas spędzony w przedszkolu.

Życzę  wszystkim słonecznych, pełnych przygód, ciekawych wakacji i wielu sukcesów w szkole.

Pani Monika Szczecina

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d202274974kP643374123o1l1/tygryski