Pierwsze dni dziecka w przedszkolu to trudny okres i sprawdzian zarówno dla dzieci jak  i  rodziców, dlatego w dniach od 20 do 23 sierpnia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się dni adaptacyjne dla przyszłych małych przedszkolaków. Wspólnie z rodzicami dzieci miały okazję przyzwyczaić się do nowego miejsca,  poznać przedszkole, nauczycieli, nowych kolegów,  pobawić się w swojej sali i na placu zabaw. Wielu przedszkolaków wykazało się odwagą i  pozostało w przedszkolu bez rodziców. Niektóre dzieci potrzebują jednak więcej czasu by przyzwyczaić się do nowej sytuacji i pełnienia nowej roli, roli przedszkolaka. Mamy nadzieję, że dni adaptacyjne choć trochę zminimalizują stres, obawy i  ułatwią zarówno dzieciom jak i rodzicom start w życie naszego przedszkola, w którym będziemy dbać o bezpieczeństwo, zdrowie oraz prawidłowy rozwój społeczno – emocjonalny, a czas każdemu małemu przedszkolakowi będzie upływał na wesołej zabawie z rówieśnikami.