Szanowni Rodzice
W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego 2018/2019, przekazuję Państwu informacje związane z organizacją pracy naszego Przedszkola. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 3. września 2018 r. Zapraszamy dzieci w tym dniu od godz. 8 ;00 do godz.11:00. Niestety w pierwszym dniu nie będą podawane dzieciom posiłki. Proszę o zaopatrzenie dzieci w małe przekąski. W przedszkolu nastąpiły zmiany wychowawców grup. Obecnie w grupie dzieci 3-4 latków (wcześniej grupa p. M. Haupa) wychowawcą będzie pani Barbara Morańska – sala nr 2. Natomiast z grupą Jeżyków pracować będzie pani Małgorzata Haupa – sala nr 10. W pozostałych grupach bez zmian nauczycieli. Serdecznie Państwa przepraszam za zaistniałą sytuację. Informuję również, że zebranie rodziców odbędzie się w dniu 3. września 2018 r. o godz. 16;00 w sali nr 1. Zapraszam na zebranie ogólne oraz zebrania z nauczycielami oddziałów.
Informuję również, że w związku z dłuższą nieobecnością pani dyrektor Przedszkola – Elżbiety Matuszak – osobą zastępującą na czas nieobecności dyrektora jest p. Wanda Wolniewicz.
W imieniu pani Dyrektor Przedszkola Publicznego w Ryczywole oraz całego Personelu Przedszkola życzę Dzieciom i Rodzicom udanego roku szkolnego 2018/2019.
Zastępująca Dyrektora Przedszkola
Wanda Wolniewicz