Na ten dzień wszystkie nasze Przedszkolaki czekały od dawna z wielką niecierpliwością. Święto Ziemniaka, wpisało się już w nasz kalendarz imprez przedszkolnych. Państwo Anna i Marian Michałowscy z Zawad już kolejny raz gościli naszą liczną, przedszkolną gromadę na swoim ziemniaczanym polu. Wszystkie dzieci z wielką radością pomagały w pracach związanych z wykopkami, a ziemniaczane zabawy sprawiły im wielką frajdę. Rada Rodziców naszego Przedszkola jak zwykle zadbała o pyszne, parowane ziemniaki z masłem, słodkie ciasteczka oraz ruchowe zabawy z ziemniakami. Wiele radości sprawiły dzieciom harce na placu zabaw pod wymowną nazwą PYRA. To był dzień wielkich, wspaniałych emocji – zwłaszcza dla tych dzieci, które w wykopkach uczestniczyły po raz pierwszy. Serdecznie dziękujemy państwu Annie i Marianowi Michałowskim za serdeczne przyjęcie oraz koszyki pełne niespodzianek, a Radzie Rodziców Przedszkola za organizację tego wspaniałego, Ziemniaczanego Święta.
Dyrektor Przedszkola wraz z całym Personelem.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d220227421kP683549660o2l1/przedszkolne-wito-ziemniaka