ROK SZKOLNY 2018/2019

Mój mały Tygrysku usiądź z nami w kole.

Pani Ci pokaże Twoje przedszkole.

W szatni zostaw buty, a zabawki w sali.

W łazience umyj zęby, zuch jesteś choć mały !

 

Jesteśmy odważnymi 4-letnimi Tygryskami. Wszyscy przygodę z przedszkolem rozpoczynamy pierwszy raz. Każdego dnia zdobywamy wiele cennych wiadomości i umiejętności. Razem rysujemy,  śpiewamy, tańczymy i wesoło się bawimy. Coraz sprawniej sprzątamy zabawki, dokładnie myjemy ząbki i ustawiamy parami. Staramy się zjadać przygotowane przez panie kucharki pyszne śniadania i obiadki. Szybko uczymy się wierszyków i piosenek. Prawidłowo korzystamy ze sprzętu na placu zabaw, gdzie poznajemy nowe koleżanki i kolegów. Bez wątpienia to będzie wspaniały rok pełen nowych przygód, przyjaźni oraz nowych umiejętności. WITAJCIE TYGRYSKI!

 

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d220224484kP705482732o1l1/grupa-tygryski