Motylki to my – tak się nazywamy,

codziennie rano nasze przedszkole odwiedzamy.

Zgodnie bawimy się w kole,

bo lubimy nasze przedszkole.

A najbardziej lubimy – uczyć się pracować,

bo w przedszkolu nie wolno próżnować.

 

Wraz z nadejściem dnia 3 września swoją przygodę z przedszkolem rozpoczęły Motylki. Jesteśmy najmłodszą grupą przedszkolną, mamy po 3 – 4  lata. Czas spędzony w przedszkolu upływa nam na wspólnej zabawie, rysowaniu i śpiewaniu. Codziennie uczymy się czegoś nowego. Potrafimy już wyrecytować wierszyki, zaśpiewać piosenki i zatańczyć w kole. Ze smakiem zjadamy śniadania i obiady, które przygotowują panie kucharki. Czynności samoobsługowe nie stanowią dla nas problemu. Potrafimy dobrze umyć ząbki, dbając również o to by nie nachlapać w łazience. Wiemy, jak ważne jest dbanie o higienę własnego ciała. Drodzy Rodzice możecie być z nas dumni!