Florek – nasz kolega z okazji Święta Chłopaka, zaprosił swojego tatę – Krzysztofa do naszej grupy. Pan Krzysztof Pachliński przygotował dla nas, a w szczególności dla chłopców różne niespodzianki. Z wielką ciekawością oglądaliśmy różne narzędzia elektryczne oraz hydrauliczne. Każdy próbował połączyć rurki, złączki, kolanka itp. Z wielkim zaciekawieniem wykorzystaliśmy do naszych zabaw obcinarki izolacji oraz kombinerki. Pan Krzysztof wytłumaczył nam również w jaki sposób przepływa prąd. Tworząc różne kombinacje z przyniesionych przez naszego gościa materiałów niektórzy z nas uruchomili swoją wyobraźnię i zamienili prostą rurkę w golarkę lub wąż strażacki. Pan Krzysztof starał się nas nauczyć w jaki sposób zawiązać krawat, ale to jeszcze musimy trochę poćwiczyć. Wiele przyjemności sprawiła nam również gimnastyka z tatą Florka. Niektóre ćwiczenia były naprawdę wyczerpujące. Nasze koleżanki oczywiście pamiętały o nas i przygotowały słodką niespodziankę. Pani powiedziała, że jesteśmy SEPER CHŁOPAKAMI. Dziękujemy panu Krzysztofowi Pachlińskiemu za przygotowaną dla nas niespodziankę.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d221755399kP746350774o2l1/dzie-chopaka-u-zajczkw