W grupie Tygrysków mamy tylko 8 chłopców – ale za to jakich! Z okazji Dnia Chłopca przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji i niespodzianek. Wujek Stasia – pan Oskar, przyniósł swoje skrzynki z narzędziami – śrubokręty, klucze, młotki,  gwoździe, wiertarka i wiele, wiele innych. Chłopcy, jak przystało na super chłopaków, z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w proponowanych zadaniach. Wbijanie, wiercenie, wkręcanie – oczywiście pod kontrolą, nie sprawiało im żadnego problemu. Dziewczynki kibicowały swoim kolegom, a potem również one przystąpiły do zabawy. W kilka sekund suszarka była zapełniona rozwieszonym praniem. Wszyscy bawiliśmy się  w tym dniu wspaniale. Na zakończenie SUPER CHŁOPAKI otrzymali krawaty, dyplomy, legitymacje, a wszystkie Tygryski słodkie niespodzianki. Dziękujemy mamie Stasia oraz wujkowi za wizytę i wspólną zabawę.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d221913226kP751127516o1l1/dzie-chopaka