Realizując projekt ,,Jesień” w naszej grupie w minionym tygodniu zajęliśmy się jabłuszkami. Z wielkim zaciekawieniem poznaliśmy budowę jabłka, wykonaliśmy prace plastyczne, doskonaląc swoje umiejętności w zakresie malowania i wycinania. Na gimnastyce podczas ,,opowieści ruchowej” wykonywaliśmy różne ćwiczenia związane z pracą w sadzie i w ogrodzie. Z wielką ochotą wykonaliśmy również zadania matematyczne oraz rozwijaliśmy swój słuch przy zabawach muzycznych. Najwięcej frajdy sprawiły nam zajęcia kulinarne. Z panią Henią upiekliśmy pyszne jabłuszka, a mama Igora pomogła nam zrobić przepyszny jabłecznik. Nasza pani powiedziała, że mama Igora i pani Henia – to nasi eksperci. Nie wiedzieliśmy właściwie co znaczy to słowo, ale gdy zajadaliśmy się jabłuszkami i jabłecznikiem, zrozumieliśmy, że to ktoś kto bardzo dobrze zna się na jabłuszkowych wypiekach. Dziękujemy mamie Igora – pani Iwonie Skrzypek i naszej pani Heni oraz paniom kucharkom za pomoc w przygotowaniu tych pyszności. Mniam.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d222698068kP711403846o2l1/jabuszkowy-tydzie-w-grupie-zajczkw