JESIENIĄ, JESIENIĄ SADY SIĘ RUMIENIĄ

CZERWONE  JABŁUSZKA POMIĘDZY ZIELENIĄ

W piątkowy poranek, 5 października,  Tygryski i Kotki na zaproszenie rodziców Natalii z grupy Tygrysków –  Państwa Marty i Łukasza Schubertów, wyruszyły na wycieczkę do przepięknego sadu w Chmielewie. Przedszkolaki  z bliska obserwowały jesienne prace w sadzie, a potem same mogły w nich uczestniczyć. Zrywanie czerwonych, dorodnych jabłuszek sprawiło wszystkim przedszkolakom wiele radości. Wspólnie nazrywaliśmy aż pięć skrzynek jabłek, które otrzymaliśmy w prezencie do przedszkola. Uciechy było co niemiara, tym bardziej, że mogliśmy obdarować nimi wszystkie dzieci i pracowników przedszkola.  Pani Marta przygotowała dla  nas również pyszne babeczki i placek – z jabłkami oczywiście w roli głównej.  Serdecznie dziękujemy za tak miłe przyjęcie, pyszne jabłuszka, słodkości i miłą atmosferę. Pobyt w sadzie na długo pozostanie w pamięci każdego Tygryska i Kotka. Dziękujemy!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d223255498kP710120873o1l1/wycieczka—sad