I oto nadszedł ten dzień – 24 października 2018 r.. Tego dnia odbyło się uroczyste przyjęcie do grona przedszkolaków Motylków, Tygrysków i Zajączków.   Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień, który był okazją do tego, aby zaprezentować pierwsze umiejętności zdobyte w przedszkolu. W obecności nauczycielek, starszych przedszkolaków oraz pani Dyrektor dzieci przedstawiły program artystyczny. Z wielkim przejęciem i entuzjazmem śpiewały piosenki, recytowały krótkie wierszyki oraz wykonywały improwizacje ruchowe do utworów muzycznych. Dzieci były bardzo dzielne i zostały za to nagrodzone gromkimi brawami. Po występie dzieci złożyły specjalne przyrzeczenie i obiecały być dzielnymi  i uśmiechniętymi przedszkolakami. Po złożeniu tej obietnicy Pani Dyrektor  magiczną, wielką kredką włączyła Motylki, Tygryski i Zajączki do grona przedszkolaków. Od tej pory dzieci oficjalnie dołączyły do społeczności przedszkolnej, stając się prawdziwymi przedszkolakami. Za odwagę i wspaniały występ każdy otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

Gratulujemy i witamy nowych kolegów w gronie Przedszkolaków!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d227266090kP831281701o2l1/pasowanie-na-przedszkolaka