W środę, 31 października, postanowiliśmy zorganizować dzień królowej wszystkich warzyw – Dzień Dyni. W sali zrobiło się bardzo pomarańczowo, gwarno i wesoło. Odbył się slalom dyniowy, turlanie dyni, układanie od najmniejszej do największej, dyniowe puzzle, rzucaliśmy piłeczkami do dyni i tańczyliśmy z dyniowymi balonami. Do wspólnej zabawy i gry dyniowej zaprosiliśmy też grupę Kotków. Zadanie polegało na szybkim dotarciu od startu do mety po drodze wykonując jesienne zadania i zagadki. Była to również doskonała okazja do podsumowania projektu „Jesień”. Po takich wyczerpujących zadaniach trochę zgłodnieliśmy i wtedy z pomocą przybyła mama Natalii Kos, która przygotowała dla nas zupę – oczywiście dyniową z grzankami oraz  dyniowy dżem. Zapiekane bagietki z dyniowym dżemem smakowały wyśmienicie. Bardzo dziękujemy! To był wspaniały dyniowy dzień. Było super!!!

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d227913559kP842791232o1l1/dzie-dyni