100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszym przedszkolu była obchodzona bardzo uroczyście. Do tego wydarzenia, tak jak inni Polacy nasze dzieci wraz z całym personelem przygotowywały się już od dłuższego czasu. Z wielką ochotą i starannością zostały wykonane przepiękne dekoracje, podkreślające i wyróżniające nasze barwy narodowe. Dzieci wykonały różnego rodzaju prace plastyczne, poprzez które utrwaliły wiadomości na temat Polski. Prace te stanowiły jednocześnie wyjątkowe dekoracje, ponieważ wykonane były nie tylko małymi rączkami, ale również małymi, polskimi serduszkami. W piątek 9. listopada wszystkie dzieci zaprezentowały piękne piosenki i wiersze patriotyczne, które poświęcone były tej wyjątkowej rocznicy. Nasze Przedszkolaki wykazały się wielką umiejętnością śpiewu naszego hymnu narodowego biorąc udział w projekcie MEN ,,Rekord dla Niepodległej” Może jeszcze nie wszystkie dzieci zrozumiały treści patriotyczne naszego hymnu, ale zaśpiewały wszystkie cztery zwrotki z wielkim przejęciem. Był to naprawdę bardzo wzruszający moment. Wszyscy jesteśmy dumni z NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW!!! Gratulujemy!!! Niech z zasianego ziarenka patriotyzmu wyrośnie nam prawdziwy POLAK PATRIOTA.
Szanowni Rodzice – w przygotowaniu tej uroczystości potrzebna nam była Państwa pomoc. Wielu rodziców szczególnie zaangażowało się w różny sposób. Tak naprawdę to każdy Rodzic pomógł nam przygotować dziecko do tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy serdecznie Wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc i życzymy PIĘKNYCH OBCHODÓW 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ.
Dyrektor Przedszkola – Elżbieta Matuszak wraz z całym Personelem Przedszkola.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d229772374kP726417140o2l1/100rocznica-niepodlegej-polski

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d229767163kP789817151o2l1/hymn-polski–rekord-dla-niepodlegej