Dnia 1 grudnia br. na hali widowiskowo- sportowej odbył się kiermasz świąteczny. Każda grupa przedszkolna wraz z nauczycielem prowadzącym przygotowała występ artystyczny. Licznie zebrani rodzice, dziadkowie i znajomi nagrodzili ich wielkimi brawami. Rada Rodziców ufundowała dla każdej grupy prezent w postaci gry zręcznościowej oraz mapy Polski dla dzieci. Przy okazji występów można było skosztować pysznych ciast oraz napić się kawy lub herbaty. Członkowie Rady również sprzedawali ozdoby świąteczne, opłatek i sianko na stół świąteczny. Dzięki sprzedaży udało się zebrać ponad 2400 złotych, kwota ta pokryje koszty na prezenty z okazji Bożego Narodzenia. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy pomogli w przygotowaniu i przebiegu kiermaszu: Pani Iwonie Sauerman, Panu Maciejowi Galińskiemu, Państwu Marcie i Łukaszowi Walińskim, nauczycielkom prowadzącym, każdemu przedszkolakowi oraz członkom Rady Rodziców.
Przewodnicząca Rady Rodziców Karolina Kaźmierczak.