W piątek grupa KOTKÓW I TYGRYSKÓW spotkały się, aby zadbać o tradycję andrzejkową.
Na przedszkolaków od samego rana czekał list od wróżki, w którym opisane były wróżby oraz ich znaczenie. W czasie andrzejkowej zabawy nie mogło zabraknąć wróżenia z butów, a ogromną radość sprawiła dzieciom konkurencja przebijania balonów, z których wypadały karteczki z andrzejkową przepowiednią, a także wybór zawodu. Swoją energię dzieci rozładowały tańcząc w rytm wesołej muzyki. Po skończonej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie?
Podczas spotkania dzieci również wykazały się wiedzą na temat muzyki, co było podsumowaniem wspólnego projektu.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d236815627kP743628790o1l1/andrzejki